Foto

Poznáte batoh nebo pistoli? Pomozte s pátráním po pachatelce loupeže.

Neznámá žena přepadla prodejnu tabáku v Nýřanech, na místě nechala batoh a pistoli

6. ledna 2017 09:54, aktualizace pátek 6. ledna 16:03

Loupež Pátrání

     Policisté pátrají po pachatelce loupežného přepadení. Zatím neznámá žena v pondělí 2. ledna vešla přibližně kolem 15:20 hodin do prodejny tabáku v Nýřanech v kulturním domě. Přes obličej měla kuklu a na hlavě ještě kapuci. Na zaměstnankyni namířila pistoli a požadovala cigarety a poté i peníze. Prodavačka jí odmítla zboží vydat a předstírala, že volá o pomoc svého kolegu. 

     Pachatelka se zalekla a utekla ven směrem k bankomatu, který je vedle obchodu. Při útěku si sundala kuklu a kapuci a zahodila batoh a pistoli. Policisté přijeli ihned po oznámení na místo, ovšem ženu se ani po intenzivním pátrání nepodařilo objevit. Co se týká zbraně, jednalo se o maketu. 

     Nyní kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. Žena měla být ve věku přibližně 30 let, vysoká asi 160 centimetrů, hubené postavy. Krátké blond nagelované vlasy. Na sobě měla tmavě šedou bundu s kapucí a černé tepláky. Pokud si někdo všiml hledané ženy, měl by informace k loupežnému přepadení či by poznal batoh na fotografii, prosíme, aby se neprodleně obrátil na tísňovou linku 158 nebo v době 7:00 – 15:00 na telefonní čísla 974 327 329 či 974 327 147.