Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Kriminalisté pátrají po tomto sexuálním deviantovi

Muž na kole během jízdy masturboval a opakovaně obtěžoval kolemjdoucí ženy

úterý 5. září 12:42 , aktualizace 12:58

Pátrání Sexuální deviant


     Policisté pátrají po muži dosud neznámé totožnosti, který v sobotu 19. srpna v ranních hodinách masturboval na dvou různých místech v Karlových Varech a přitom obtěžoval náhodné kolemjdoucí ženy.

     "Krátce před půl osmou ráno měl muž projíždět na jízdním kole ulicí Krymská a přitom masturbovat. Kolemjdoucí ženu měl slovně požádat, aby mu s masturbací pomohla. Ta na to zareagovala tak, že vše oznámila na tísňovou linku 158. Muž následně svého jednání okamžitě zanechal a z místa odjel," popsal tiskový mluvčí policie první případ.

      Neuspokojený deviant se ale nenechal odradit a začal obtěžovat i další ženu.

      "O zhruba hodinu později měl muž přijet na jízdním kole po Rohanově stezce nad ulicí Křižíkova k jiné ženě. V ruce měl držet své přirození, masturbovat a i v tomto případě po ženě požadovat, aby mu s masturbací pomohla. Po odmítnutí se měl muž ženu snažit uchopit oběma rukama, ovšem ta měla začít nahlas křičet, bránit se kopy a přitom muži sdělit, že vše oznámí na policii. Muž měl svého jednání zanechat a z místa odjet," uvedl k druhému případu mluvčí policie.

      Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a po pachateli intenzivně pátrají. "V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda někdo nepozná muže z kamerových záznamů, který měl jezdit na jízdním kole, masturbovat a přitom obtěžovat kolemjdoucí ženy. V případě, že muže z kamerového záznamu poznáte, předejte policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158," žádají policisté s tím, že na bezplatnou tísňovou linku 158 se mohou obracet také osoby, které uvedené jednání muže na jízdním kole viděly či osoby, které mohl muž také svým jednáním obtěžovat. Jakékoliv další informace k této události, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).