Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Oba cyklisté se již přihlásili, aktualizace článku: "Poznáte cyklisty, kteří projížděli Vejprnicemi?"

Muž a žena na fotografii by svým svědectvím mohli napomoci objasnění trestného činu

27. června 2023 14:23 , aktualizace 14:23

Cyklista Pátrání

Aktualizujeme:

      Krátce po zveřejnění pátrací relace se oba cyklisté přihlásili. Policisté jim i všem, kteří pátrací relaci sdíleli, velmi děkují.

Původní článek:

     Policisté shánějí dvojici cyklistů, která ve čtvrtek 25. května ve tři čtvrtě na deset večer projížděla po cyklostezce v ulici U Fulínů ve Vejprnicích zrovna ve chvíli, kdy zde policejní hlídka kontrolovala vozidlo Audi A6 červené barvy. 

     "Svědectví obou cyklistů by mohlo napomoci řádnému objasnění prověřovaného trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Samotní cyklisté nebo případně ti, kteří znají jejich totožnost, se mohou přihlásit osobně na obvodním oddělení Nýřany, Křižíkova 394, v pracovní době na telefon 974 327 700, 974 327 701 nebo na e-mail: px.oo.nyrany@pcr.cz. Informace mohou sdělit i na tísňovou linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.