Foto

Poznáte dva muže na fotografiích?

Policie pátrá po dvou zlodějích, kteří stařence v Klatovech vybrali účet

pondělí 27. září 11:01 , aktualizace 11:32

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Zatím neznámý zloděj v obchodním domě v Klatovech 7. srpna odcizil peněženku, kterou si neopatrná seniorka odložila do nákupního košíku. Ženě tak odcizil dva tisíce korun, osobní doklady a platební kartu. Zloděj dle všeho se společníkem pak ve vestibulu prodejny v Domažlické ulici v Klatovech provedl několik neoprávněných výběrů a nebohou stařenku tak připravil o dalších patnáct tisíc korun.
    Policisté po pachatelích pátrají a podařilo se jim získat fotografie a kamerové záznamy z bankomatů, které zachycují dva muže podezřelé z této trestné činnosti. S prosbou o pomoc při jejich identifikaci se nyní obracejí na veřejnost.

     Občané, kteří by poznali pachatele, se mohou se svými poznatky obrátit přímo na policisty Obvodního oddělení Klatovy, telefon 974 334 651, nebo své informace sdělit na linku 158, případně na jakékoli policejní služebně.

Foto PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.