Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Poznáte dvojici, která okradla seniora v Rokycanech?

Policisté by velmi rádi hovořili s mužem a ženou zachycenými na fotografiích, pomůžete jim je najít?

7. prosince 2023 14:57 , aktualizace 15:45

Krádež Pátrání


     Policisté se zabývají případem krádeže v jednočinném souběhu s neoprávněným opatřením, paděláním a pozměněním platebního prostředku, ke kterému došlo ve čtvrtek 9. listopadu těsně po poledni na parkovišti před prodejnou Penny Market v Plzeňské ulici v Rokycanech.

     Protože se dvojici podezřelých dosud nepodařilo policii ztotožnit, obrací se nyní policisté s žádostí o pomoc na veřejnost.

     Ke krádeži mělo dojít tak, že k pětaosmdesátiletému muži, který před obchodem nakládal nákup do vozidla Citroën C4, přistoupil muž s mapu v ruce, který předstíral, že je turista a ptal se na cestu. Tím odvedl seniorovu pozornost, čehož využila žena, která ze sedadla řidiče odcizila peněženku poškozeného včetně platební karty a finanční hotovosti v hodnotě bezmála 5 000 korun.

     V rámci objasňování policisté získali fotografie muže a ženy, kteří jsou důležití pro trestní řízení. Pokud je poznáváte, obraťte se prosím na obvodní Rokycany na číslech 974 335 651 nebo 735 784 625, případně osobně na adrese Jiráskova 179, 337 01 Rokycany.
     Policie děkuje veřejnosti za spolupráci.


 


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.