Foto

Poznáte dvojici zlodějů na fotografiích?

Měli vykrást dům a mimo jiné se zmocnit platební karty, kterou opakovaně zneužili

čtvrtek 9. května 11:14 , aktualizace 11:23

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody v jednočinném souběhu s přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Tohoto jednání se měl dopustit neznámý pachatel, který v pátek 19. dubna v době od 17:00 do 18:00 hodin překonal téměř dvoumetrový plot rodinného domu v Kaštanové ulici v Plzni, vnikl na pozemek a otevřenými balkonovými dveřmi vstoupil do zázemí domu.
     V technické místnosti pak nalezl odloženou pánskou peněženku, ze které odcizil 1 100 korun a plastové pouzdro s obsahem osobních dokladů a platební kartou poškozeného.
     Ještě téhož dne, ve večerních hodinách, pachatel sedmkrát použil odcizenou platební kartu na několika místech v Plzni k bezhotovostní úhradě za zboží. Svým jednáním způsobil poškozenému majiteli celkovou hmotnou škodu za necelých 3 200 korun.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerových záznamů, na kterých je zachycen podezřelý muž v doprovodu neznámé ženy. 

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.