Foto

Poznáte tyto tři osoby?

Policie v souvislosti s vloupáním na Slovanech pátrá po těchto osobách

pátek 31. března 09:32 , aktualizace 10:05

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň


     Zatím neznámý pachatel či pachatelé vnikli v neděli 12. března ve večerních hodinách do bytového domu v Květné ulici v Plzni na Slovanech. Zde pak došlo k pokusu o vloupání do sklepa, při kterém pachatel poškodil několikery dveře a způsobil tak škodu ve výši několika tisíc korun.

     Případem se začali zabývat policisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež spáchaného ve stádiu pokusu. V rámci objasňování případu získali policisté mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceny osoby, po kterých nyní policisté pátrají.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.