Foto Video

Poznáte mě? Kradu kudy chodím!

V muži, který si přisvojil peněženku, policisté poznali pachatele vykradeného hotelu v Praze

14. listopadu 2017 10:31 , aktualizace 10:40

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Karlovarští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po tomto neznámém pachateli. Dne 25. září ztratila žena peněženku, a to na nezjištěném místě v Karlových Varech. V peněžence se nacházela finanční hotovost 20 Euro, osobní věci a doklady a několik platebních karet. Peněženku našel neznámý pachatel, který si jí přivlastnil.

     Následně bylo zjištěno, že si dne 8. října 2017 neznámý pachatel objednal přes internet pobyt v pražském hotelu. Za pobyt zaplatil jednou z platebních karet ze ztracené peněženky. Zde se poté na dva dny ubytoval a při ubytování předložil neplatný občanský průkaz, který byl hlášený jako odcizený.
     Po ukončení ubytování bylo zjištěno, že pokoj, který obýval neznámý muž, byl vykraden. Pachatel si mimo jiné odnesl televizi, varnou konvici, polštáře, ručníky či obsah minibaru. Svým jednáním tak způsobil škodu necelých 10 tisíc korun. Případ vykradeného pokoje tak řeší policisté z MOP Kobylisy Praha III.

     Dle zjištěných skutečností je nyní muž podezřelý ze spáchání přečinu Neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže.

Popis hledaného muže:

     Muž mladšího věku tak kolem 25 let, bílé pleti a přibližně 175 – 180 cm vysoké střední postavy. Vlasy krátké, mírně zvlněné k uším a tmavě hnědé barvy. Zvláštností je houpavá chůze. Na sobě měl v době incidentu tmavě modrou zimní bundu s kapucí, kolem krku šálu, modré kalhoty (rifle), sportovní boty s bílou podrážkou a přes rameno velkou sportovní tašku černé barvy s nápisem NIKE.
V době pohybu po chodbě viz video, má muž na sobě mikinu modré barvy ve spodní části s bílým lemem a na hlavě kšiltovku hnědo-zelené barvy se znakem NY.

     V případě jakýchkoliv informací k tomuto hledanému muži volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.