Foto

Poznáte motocyklistu na fotografii? Ujel od dopravní nehody

Policie prosí o pomoc při pátrání po motocyklistovi, který ve Kdyni srazil cyklistu

středa 22. září 09:08 , aktualizace 16:43

Cyklista Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

      Již měsíc se dopravní policisté zabývají dopravní nehodou, při které motocyklista srazil na zem a zranil staršího cyklistu, načež z místa nehody ujel. Nehoda se odehrála ve středu 18. srpna před čtvrtou hodinou odpoledne před domem 212 v Masarykově ulici ve Kdyni. "Neznámý řidič jedoucí na motocyklu směrem na Domažlice se nechoval ohleduplně a ukázněně, plně se nevěnoval řízení a nejel vpravo při pravém okraji komunikace ve chvíli, kdy jednasedmdesátiletý cyklista přejížděl silnici z pohledu motocyklisty z pravého okraje k levému. Došlo ke střetu na středu komunikace, kdy neznámý motocyklista narazil předním kolem do zadního kola bicyklu. Cyklista upadl na zem a utrpěl zranění," popsala tisková mluvčí policie s tím, že neznámý motocyklista na místě dopravní nehody nezastavil, zraněnému cyklistovi neposkytl první pomoc a pokračoval v jízdě na Domažlice.

     Dopravní policisté nyní získali záznam z kamerového systému, kde je zachycen výše uvedený motocyklista. Svědci, kteří by motocykl poznali a mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.