Foto

Poznáte muže, který platil kradenou platební kartou?

Fotky bohužel nekvalitní, ale někdo by ho poznat mohl

1. září 2017 18:22, aktualizace pátek 1. září 18:27

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Tohoto protiprávního jednání se měl dopustit v sobotu 19. srpna v době od 00:57 do 01:41 hodin.
     Policistům se v rámci šetření této události podařilo získat mimo jiné i fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena podezřelá osoba při provádění neoprávněné transakce prostřednictvím odcizené platební karty na čerpací stanici Shell na Karlovarské ulici. O stejný čin se podezřelý muž pokusil v ten samý den v 03:27 hodin, avšak neoprávněná transakce nebyla z důvodu blokace karty realizována.     

     Popis pachatele: muž ve věku okolo 30-40 let, střední postavy. Měl hnědé, krátce střižené vlasy a na hlavě měl nasazenou kšiltovku černé barvy. Muž byl hladce oholen. Na sobě měl šedý svetr se zapínáním na knoflíky ke krku a pravděpodobně modré jeansy.

         Žádáme všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.