Foto

Festivaloví zloději z Plzně - poznáte je?

Muži jsou podezřelí z krádeží peněženek na festivalu v Plzni

sobota 23. června 12:15

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté obvodního oddělení Plzeň - Vinice vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Na plzeňském festivalu pořádaném na začátku června v Plzni mělo dojít k odcizení několika peněženek nejen s platebními kartami. Prověřováním případu bylo zjištěno, že jedna z odcizených platebních karet byla v sobotu 2. června neoprávněně použita na několika místech v Plzni jako platební prostředek za zakoupené zboží v obchodech.

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerových záznamů, na které jsou zachyceny dvě podezřelé osoby.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.