Foto

Poznáte muže na identikitu?

Policie pátrá po totožnosti zemřelého nalezeného v Plzni na Valše

pátek 26. února 10:31

Pátrání Smrt

Partner článku – Delta Plzeň

     Od května loňského roku policie pátrá po totožnosti muže, jehož neúplné torzo bylo nalezeno v lesním porostu katastru Plzeň-Valcha. Dle soudního znalce došlo k úmrtí muže několik měsíců před nálezem, nejspíše koncem léta či začátkem podzimu roku 2019. Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení ke zjištění příčiny smrti a zjištění totožnosti osoby, jejíž ostatky byly nalezeny.
     Odborným znaleckým zkoumáním bylo zjištěno, že by se mělo jednat o muže kavkazoidní rasy, tedy bělocha, drobnější postavy, jemných rysů. Vlasy měl mít lehce zvlněné, spíše tmavší o délce cca 30 až 35 mm. Muž byl vysoký okolo 170 cm a byl ve věku nejméně padesáti let.
     Co se týká markantů osoby, měl pouze tři zuby a malíček levé ruky měl ohnutý. DNA osoby se neshoduje s žádnou pohřešovanou osobou.

     Dle nalezené lebky byl pomocí forenzní faciální rekonstrukce vytvořen identikit zemřelého. Pokud osobu na přiloženém identikitu poznáváte, obraťte se prosím na linku tísňového volání Policie České republiky 158. Za veškeré informace vztahující se k případu policie děkuje.

Identikit PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.