Foto Video

Poznáte muže na videu? Znásilnil dívku!

Muž v Plzni na břehu řeky znásilnil dívku, která před tím popíjela v klubu Nekonečný šum

21. července 2020 09:27 , aktualizace 10:13

Alkohol Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical


     Plzeňští kriminalisté provádí šetření ve věci, kde je dáno podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění, kterého se měl dopustit dosud neznámý pachatel.

     Ten v sobotu 11. července v brzkých ranních hodinách využil opilosti a bezbrannosti mladé, teprve osmnáctileté dívky, která předtím popíjela v klubu Nekonečný šum v Doudlevecké ulici v Plzni, a na břehu řeky Radbuzy nedaleko vodáckého klubu ji znásilnil. Pachatele po chvíli vyrušil ho náhodný kolemjdoucí a ten z místa utekl.

     K popisu pachatele bylo zjištěno, že se jedná o muže středního věku, hubenější, vyšší postavy a krátce střižených tmavých vlasů s kouty. Muž měl na sobě tmavý oděv s dlouhým rukávem, tmavé kalhoty a tmavé pantofle nebo sandále.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích a videu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.