Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Poznáte podezřelé?

Muži odjeli z Chotěšova do Plzně vlakem

12. května 2021 11:24 , aktualizace 11:42

Krádež Pátrání

      Policisté prověřují případ krádeže, ke které došlo mezi 12. a 13. dubnem v Kotovicích, kde neznámý pachatel z neuzamčených prostor bytového domu odcizil čtyři jízdní kola a dětskou koloběžku v hodnotě dvacet tisíc korun.
      Policisté se případem začali zabývat a mimo jiné se jim podařilo získat kamerové záznamy, jejichž vyhodnocením bylo zjištěno, že se v okolí místa činu v úterý 13. dubna kolem třetí hodiny ráno pohybovali dva neznámí podezřelí muži. Titíž podezřelí byli zaznamenáni stejného dne mezi čtvrtou a pátou hodinou ráno v Chotěšově v Plzeňské ulici a po páté hodině ráno také na vlakové zastávce v Chotěšově, odkud odjeli vlakem směrem do Plzně.

     Policie žádá občany, kteří by na zveřejněném záznamu neznámé muže poznali, aby kontaktovali policisty na tísňové lince 158.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.