Foto

Poznáte podezřelého muže?

Muž po Plzni platí kradenými kartami - naposledy na Slovanech

pátek 24. ledna 12:45 , aktualizace 12:48

Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Policisté pátrají po totožnosti muže na fotografiích pořízených v Plzni na Slovanech v Částkově ulici. Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     V prostorech jednoho plzeňského podniku v centru města v sobotu 28. prosince 2019 krátce před třetí hodinou ráno si neznámý pachatel přisvojil peněženku poškozeného, která obsahovala mimo jiné i 3 debetní karty k účtům ve třech bankách.
     Ještě ten den, v brzkých ranních hodinách, měl jednu z neoprávněně držených karet použít ke třem neoprávněným platbám za zboží, a to na plzeňské benzinové čerpací stanici.     
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli s řádným objasněním případu.


                                                                                      

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.