Foto

Poznáte podvodníka a zloděje?

Lidská hyena ze stařečků vymámila peníze a další jim ukradla

6. září 2022 16:29 , aktualizace 17:23

Krádež Pátrání Podvodníci

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V neděli 28. srpna se do jednoho z domů v Tachově vloudil podvodník, který staré obyvatele připravil o několik tisíc korun.
     "Muž se manželskému páru přestavil jako pracovník energetické společnosti a pod záminkou nedostatečných plateb na zálohy z dvaaosmdesátiletých manželů podvodně vylákal finanční hotovost v celkové výši 5 800 Kč. V nestřežené chvíli pak navíc odcizil černou peněženku s finanční hotovostí ve výši 9 000 korun," popsala tisková mluvčí policie.   

      Policisté po podvodníkovi začali pátrat a podařilo se jim získat jeho fotografii z kamerového záznamu. "Dle zjištěných informací se mělo jednat o plešatého muže ve věku mezi 40 a 50 lety, přibližně 185 až 190 cm vysokého, štíhlé postavy, světlé ale opálené pleti, který hovořil česky," uvedla tisková mluvčí policie.

      Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení pachatele zachyceného na záznamu, aby je kontaktovali na tísňové lince 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.

Foto PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!