Foto

Poznáte tento vůz?

Policisté pátrají po řidiči, který způsobil dopravní nehodu a ujel

14. září 2018 11:21

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra hledají svědky dopravní nehody, která se stala 2. září asi dvacet minut po poledni na dálnici D5 na 149. km v prostoru bývalého dálničního hraničního přechodu Rozvadov.
     Z odstavné plochy zde vyjížděl na dálnici ve směru do SRN dosud neznámý řidič s osobním vozidlem Ford vínové barvy, blíže nezjištěné registrační značky, který náhle vjel do jízdní dráhy přijíždějícímu osobnímu autu Volkswagen Passat, které ohrozil. Řidič Passatu ve snaze zabránit střetu začal brzdit a přejel do levého jízdního pruhu, kde se však střetl s osobním vozidlem Volkswagen Golf. Po střetu byl Passat odmrštěn vlevo, kde narazil do středových svodidel. Oba řidiči Volkswagenů na místě zůstali do příjezdu hlídky policie.
     "Řidič vozidla Ford, pravděpodobně typ C-Max, z místa ujel," uvedla tisková mluvčí policie.

     Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 501. Informace mohou sdělit také na linku tísňového volání 158.

Foto: PČR


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.