Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Podezřelé ženy byly ztotožněny, jde o matku s dcerou

Policisté děkují našim čtenářům za pomoc

27. května 2022 11:53 , aktualizace 11:53

Krádež Pátrání

Aktualizace:

    Policisté děkují našim čtenářům za pomoc. Ženy, jedná se matku s dcerou, poznalo krátce po zveřejnění více lidí.

Původní článek:

    Policisté v Plzni šetří případ pravděpodobných přečinů zatajení věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

     Dosud neustanovené pachatelky v neděli 22. května kolem poledne našly v kabince veřejného WC v obchodním centru Galerie Slovany dámskou kabelku, takzvané psaníčko, s osobními doklady, platební kartou, finanční hotovostí a s mobilním telefonem. "Místo toho, aby nálezce kabelku poctivě odevzdal na nejbližší oddělení policie, ponechal si ji. Poškozené tak způsobil škodu přes 15 tisíc korun. Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceny osoby důležité pro trestní řízení," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.