Foto

Poznáte tyto podezřelé?

Policisté pátrají po totožnosti lidí na fotografiích

úterý 8. srpna 15:10, aktualizace úterý 8. srpna 17:38

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté pátrají po neznámých pachatelích, kteří se dne 27. června v době od 15:56 do 23:00 hodin v Plzni  měli dopustit přečinu krádeže a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Pachatelé měli využít nepozornosti poškozeného, který nakládal svůj nákup do vozidla, a přitom mu z batohu měli odcizit platební kartu. Ještě téhož dne v době od 16:10 do 16:14 hodin měli provést pomocí odcizené platební karty neoprávněný výběr z bankomatu, a to ve výši 7 500 korun.

     Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i fotografie, na kterém jsou vidět podezřelé osoby v obchodě.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.