Foto

Poznáte ženu na fotografii?

Policisté žádají o pomoc občany, kteří jsou schopni identifikovat ženu na fotografii

pondělí 15. dubna 14:50 , aktualizace 15:02

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté obvodního oddělení Plzeň-střed vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Tohoto jednání se měl dopustit dosud neznámý pachatel v době mezi 23.45 a druhou hodinou ráno z 9. na 10. února v plzeňském klubu v centru města. Z volně odložené kabelky měla neznámá osoba, v nestřeženém okamžiku, odcizit peněženku s obsahem osobní doklady poškozené, finanční hotovost ve výši 900 korun a platební karty.
     Pomocí platební karty provedla ještě téhož dne, tedy 10. února v 06.45 hodin, tři neoprávněné platební transakce v obchodě na náměstí Republiky za 415 korun a dále 4 neoprávněné platební transakce v obchodech v centru města, které byly zamítnuty.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu, na které je v trafice Don Pealo v OC Plaza zachycena neznámá osoba ženy, která by mohla pomoci při objasnění případu. 
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.