Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Poznáte zloděje?

Muž se vloupal do domu a pokusil se vybrat z ukradené karty

30. října 2019 12:25 , aktualizace 13:07

Krádež Pátrání

Partner článku – ZOXO

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež, porušování domovní svobody a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Tohoto se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že v pondělí 9. září po jedné hodině ráno překonal zámek dveří od domu, kde mimo jiné odcizil peněženku s platební kartou, se kterou se následně neoprávněně pokusil o výběr hotovosti.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen podezřelý muž. 
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 

Foto: PČR

 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.