Foto

Poznáte zloděje kol?

Policie pátrá po mužích na fotografiích

středa 4. září 10:20 , aktualizace 10:21

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádeže.
     Tohoto jednání se měli dopustit neznámí pachatelé, kteří v pondělí 26. července mezi jednou a třetí hodinou odpoledne v Plzni na Slovanech na nám. Gen. Píky odcizili ze stojanu na kola dva pánské bicykly, které byly k sobě připoutány lankovým zámkem. Pachatelé svým jednáním poškozeným způsobili hmotnou škodu za více jak 20 000 korun.

Odcizená jízdní kola:  

  1.   Pánské jízdní kolo zn. Ghost, nezjištěného výrobního čísla, modré barvy, 29ti palcová kola, stáří 14 měsíců.
  2.   Pánské jízdní kolo zn. Focus, modré barvy s nápisem Focus oranžové barvy, 29ti palcová kola, stáří 14 měsíců.   

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které jsou zachyceny dva podezřelí muži. 

Popis podezřelého s kšiltovkou:

     Jedná se o muže ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy vysoké 160-170 cm, s plnovousem a krátce střiženými vlasy. Na sobě měl oblečené modré kraťasy, bílé tričko s krátkým rukávem na hrudi s nápisem Stay Wild, na hlavě kšiltovku a na očích měl nasazené sluneční brýle. Na zádech nesl batoh značky Nike.

Popis podezřelého s šátkem na hlavě:

     Jedná se o muže ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy vysoké okolo 180 cm. Na sobě měl oblečené tmavé kraťasy a tílko tmavé barvy. Na hlavě měl šátek tmavé barvy a na očích měl nasazené sluneční brýle. Přes rameno si nesl batoh tmavé barvy.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.