Foto

Poznáte zloděje kola z Roudné?

Pachatel krádeže má výrazné tetování na předloktích

čtvrtek 18. června 16:05 , aktualizace 16:09

Cyklista Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež. Té se měl dopustit neznámý pachatel 29. května před půl druhou odpoledne v Plzni ve volně přístupném objektu ubytovacího zařízení v ulici Na Roudné. Z volně přístupného parkoviště zde pachatel odcizil nezajištěné jízdní kolo značky Specialized S-WORKS STRUMP JUMPER 29th, černé barvy, na které usedl a odjel neznámo kam.
      Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen podezřelý muž s markantním tetováním na rukou.

      Policisté pátrají nejen po odcizeném bicyklu, ale i po podezřelém muži a žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích či zahlédli dotčené jízdní kolo, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.