Foto Video

Poznáte zloděje z Mladotic?

Podezřelý muž na vykrádačku přijel zelenou felicií, tu později odstavil v Plzni na Roudné

22. února 2021 12:58 , aktualizace 12:58

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté již od října loňského roku vyšetřují případ vloupání do kiosku v Mladoticích. S prosbou o pomoc jsme se na vás již obraceli, ale bohužel se dosud pachatele vypátrat nepodařilo.
     „Zatím neznámý pachatel se v pondělí 19. října mezi půl devátou a půl desátou ráno vloupal do kiosku. Pomocí bateriové rozbrušovačky odstranil tři visací zámky z kovové mříže na dveřích, vypáčil vstupní dveře a vnikl dovnitř. Odtud si odnesl dvě propanbutanové láhve a alkoholické i nealkoholické nápoje za téměř čtyři a půl tisíce korun,“ uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté provedli ohledání místa činu, zajistili maximální počet stop a také záznam z kamerového systému, díky kterému zjistili, že se v blízkosti kiosku pohyboval neznámý mladý muž, který na místo přijel zelenou Škodou Felicia.
     Pachatel je dle všeho mladý muž sportovní postavy. Na sobě měl tmavě modrou kšiltovku s bílým nápisem, tmavě modrou bundu s kapucí, černé kalhoty a černé sportovní boty s bílým znakem, pravděpodobně značky Nike.

     Policistům se podařilo mužovu Škodu Felicia vypátrat odstavenou v Plzni na Roudné. Bohužel ani nález auta policisty k pachateli nepřivedl, a proto se znovu obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.