Foto

Poznáte zlodějku z Alberta na Rokycanské?

Tato dívka platila ukradenou kartou za alkohol a cigarety

úterý 24. března 12:47 , aktualizace 13:46

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Tohoto jednání se měl dopustit neznámý pachatel ve čtvrtek 13. února okolo třetí hodiny odpoledne, kdy v Plzni u nákupního střediska Albert na Rokycanské ulici odcizil platební kartu jedné z nakupujících žen.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá žena. Ta neoprávněně několikrát použila platební kartu k nákupu alkoholu a cigaret na nedaleké čerpací stanici Benzina v Těšínské ulici.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat ženu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.