Foto Video

Poznáte zlodějku či její doprovod?

Pomozte při pátrání po třech osobách

7. června 2018 13:46 , aktualizace 13:48

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Sokolovští policisté prověřují případ krádeže, ke které mělo dojít dne 7. dubna v odpoledních hodinách v jedné z prodejen v Sokolově.
     Dosud neznámá žena měla vejít do prodejny společně s dalšími, dosud neznámými, muži. Zmínění muži po svém příchodu setrvali opodál a žena vešla do uličky s vystavenými reproduktory, kde jeden odebrala a odešla do sousední uličky. Tam si ho uložila do předem přinesené nákupní tašky a z prodejny odešla pryč, aniž by za zboží zaplatila. Svým jednáním způsobila škodu ve výši téměř devíti tisíc korun.

     Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při ustanovení ženy i obou mužů zachycených na videozáznamu. V případě jakýchkoliv informací k uvedeným osobám nebo informacím, které by pomohli k objasnění případu, volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.