Foto

Zlodějka z Wolkerovy ulice již byla ztotožněna

Chuť na placenou vášeň vyšla muže draho, policie již pachatelku vypátrala

27. února 2021 11:38 , aktualizace 11:38

Krádež Prostituce

Partner článku – Delta Plzeň

     Po zveřejnění článku, ve kterém policisté žádali občany o pomoc se zjištěním totožnosti zlodějky, se policii i nám ozvalo několik čtenářů s různými poznatky. 
     Policisté již znají totožnost ženy a občanům děkují za spolupráci.  

Původní článek:

     Začátkem února si postarší muž chtěl zpříjemnit večer, a tak si k sobě domů do Wolkerovy ulice v Plzni na Slovanech pozval ženu nabízející sexuální hrátky.
     Celý natěšený na nadcházející placenou vášeň se ženou vypil několik skleniček vína, ale to znavilo natolik, že po chvíli usnul. Ráno nejenže se muž vzbudil neuspokojený a s nepříjemnou kocovinou, ale navíc zjistil, že placená společnice si kromě peněz za neposkytnuté služby odnesla i mobilní telefon a skleněnou šperkovnici, ve které byly šperky v hodnotě několika desetitisíců korun.
     „Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena žena důležitá pro trestní řízení,“ sdělila tisková mluvčí policie.

    Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat ženu zachycenou na přiložených fotografiích či videu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.