Aktuálně Foto

Pozor dnes v Plzni!

Dnes je fotbalové utkání mezi Viktorií Plzeň a Baníkem Ostrava, policisté připravili rozsáhlé bezpečnostní opatření

neděle 26. května 13:13 , aktualizace 13:35

Partner článku – Delta Plzeň

Celá zpráva policie

     V souvislosti s fotbalovým utkáním mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava, které se dnes uskuteční v Doosan Aréně v Plzni, připravilo Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje bezpečnostní opatření k zajištění klidu, veřejného pořádku a plynulosti silničního provozu na území města Plzně.
     Zejména pak v okolí fotbalového stadionu budou na dodržování veřejného pořádku a bezpečnosti dohlížet policisté pořádkové služby, cizinecké policie, policisté z oddělení služební kynologie se služebními psy, pražští kolegové z jízdní policie se služebními koňmi, zapojeni budou také členové antikonfliktního týmu a kolegové z dalších složek policie.
     Připraveni budou samozřejmě policisté pořádkové jednotky našeho krajského ředitelství i kolegové z pořádkové jednotky krajského ředitelství Moravskoslezského kraje. Na bezpečnost a plynulost silničního provozu bude standardně dohlížet dopravní policie. Situaci a chování fanoušků obou týmů budou policisté monitorovat jak v bezprostřední blízkosti sportovní arény a v centru města, tak i v přilehlých městských částech před zápasem, v jeho průběhu a po jeho skončení i za pomoci mobilního monitorovacího centra.
     Pod dohledem policistů budou i všechny příjezdové cesty do Plzně. 

     Z důvodu zachování bezproblémové dopravní situace žádáme návštěvníky fotbalového utkání, kteří přijedou do Plzně svými vozy, aby respektovali pravidla silničního provozu, parkovali na vyznačených místech a dbali pokynů policistů.

     Na Denisově nábřeží nebude možné parkovat a parkovací dům Na Rychtářce – v blízkosti fotbalového stadionu – bude zřejmě rychle zaplněný, proto návštěvníkům utkání doporučujeme zaparkovat vozidla na okrajových částech Plzně a k fotbalovému stadionu se dopravit za pomoci městské hromadné dopravy.

13,00 Policisté jsou již v ulicích i na nádraží

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.