Aktuálně Foto

Pozor, hledaní Rumuni zřejmě mají TBC

Policisté hledají tyto tři muže

středa 17. května 14:42, aktualizace středa 17. května 14:56

Cizinci Pátrání

Partner článku – Pletiva Dobrý

     Policisté Policie České republiky pátrají po třech mužích cizí národnosti, u nichž vzniklo podezření, že by mohli trpět nakažlivou nemocí. Všichni níže jmenovaní muži se ucházeli o zaměstnání u jedné z agentur zprostředkujících zaměstnání.
     Jednou z podmínek úspěšného získání práce bylo povinné absolvování vstupní lékařské prohlídky. Během vyšetření však u všech vyvstalo podezření, že by mohli být nakaženi tuberkulózou. K provedení dalších lékařských úkonů, které by tuto nemoc vyvrátily či potvrdily, se však ani jeden z cizinců nedostavil. 

     Jedná se o muže rumunské národnosti, jejichž bližší popis bohužel není znám.

Toma-Nicolae CIURARIU

nar. 3.11.1998
zdánlivé stáří 19 – 20 let
výška postavy 160 – 180 cm
hnědé oči
hnědočerné, rovné, na krátko střižené vlasy česané na pěšinku vpravo

Afrem FLOREA

nar. 3.4.1979
zdánlivé stáří 38 – 40 let
výška postavy 160 – 180 cm

Stefan VIZITIU

nar. 25.12.1981
zdánlivé stáří 35 – 36 let, výška postavy 160 – 180 cm.

      Plzeňští policisté ihned po všech mužích vyhlásili celostátní pátrání. V rámci toho pátrali nejen na území České republiky, ale i v zemi jejich původu. Samozřejmě bylo pátrání rozšířeno i na všechny státy tzv. Schengenu. Pátrání dosud nebylo úspěšné. Proto žádáme všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledaných osob, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.


   

Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!