Pozor na stopaře, ženě zmizel i očkovák na králíka

Včera se ženě vymstilo vzít dva stopaře

7. června 2018 08:37 , aktualizace 08:39

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Včera dopoledne zastavila mladá dívka dvěma stopařům a ti její dobrou vůli zneužili. Více k případu uvedla mluvčí policie: "V době od 09:50 hodin do 10:17 hodin v průběhu jízdy z Horšovského Týna do Domažlic okradli dva stopaři v osobním motorovém vozidle tovární značky Škoda Octavia dvacetiletou ženu, která výše uvedeným stopařům zastavila a svezla je.
     Žena tak přišla o peněženku, kterou měla v kabelce a ve které měla osobní doklady, slevové kartičky, kartičku pojištěnce, očkovací průkaz domácího králíka a platební kartu."

     Pachatelé během pár minut začali kradené doklady využívat a pomocí ukradené platební karty zaplatili krabičku cigaret v domažlické prodejně a pokusili se dále zakoupit maso u řezníka, což se jim však z důvodu blokace karty již nepodařilo.
      Domažličtí policisté zahájili na základě přijatého oznámení úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a po podezřelých intenzivně pátrají. Popis pachatelů bude doplněn později.

Foto: Ilustrační

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.