Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilí cizinci řádili v baru jako šílení

Dvojice mužů se rozhodla opít se bez placení a jeden z nich pak chtěl podnik i demolovat

26. června 2023 17:46 , aktualizace 17:50

Alkohol Cizinci Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera před jedenáctou hodinou v noci se na pultu centralizované ochrany HLS Agency Security rozezněl signál tísňového tlačítka z baru v Pražské ulici v centru Plzně.
     Personál podniku se na strážné obrátil o pomoc poté, co se dva podnapilí Moldavané rozhodli, že se budou obsluhovat sami, natlačili se za bar a začali si bez placení nalévat z vystavené lahve tvrdého alkoholu. 

     Během několika minut na místo dorazily dva vozy Výjezdové skupiny HLS a strážní muže vyvedli zpoza baru, protože ale cizinci odmítali vypitý alkohol zaplatit, byla na místo přivolána Policie ČR. Při příjezdu policistů začal být jeden z mužů dokonce agresivní a pokoušel se demolovat vybavení podniku, v tom mu ale strážní společně s policisty zabránili. 

     Policisté agresivnějšího z Moldavanů i jeho společníka, který se po množství vypitého alkoholu neudržel ani na nohou, na místě zajistili a převezli k dalším úkonům. "Případem se v tuto chvíli dále zabýváme," uvedla nám k případu mluvčí policie.


 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.