Foto

Předjíždějící řidič naboural policejní vůz jedoucí k zásahu

Policie hledá svědky dopravní nehody mezi Borovy a Červeným Poříčím

čtvrtek 18. srpna 11:15 , aktualizace 11:30

Doprava Nehody Pátrání

     V pondělí 15. srpna před tři čtvrtě na sedm ráno došlo na silnici I. třídy číslo 27 mezi Červeným Poříčím a Borovy nedaleko čerpací stanice Robin Oil k dopravní nehodě, při které byl mimo dvou dalších poškozen i policejní vůz.

     "Řidič s vozidlem Škoda Octavia jel ve směru od obce Borovy na Švihov, kdy začal předjíždět před ním zastavující vozidlo Volkswagen Touran a při předjíždění se střetl s protijedoucím policejním služebním vozidlem Škoda Kodiaq, na němž bylo v činnosti výstražné světlo modré barvy. Následkem tohoto střetu vyjelo vozidlo Škoda Kodiaq do protisměru, kde narazilo do již stojícího vozidla Volkswagen Touran," popsala nám nehodu tisková mluvčí policie.

      Při střetu utrpěl lehké zranění řidič Škody Octavia, který byl k ošetření převezen do nemocnice. Dechové zkoušky byly u všech tří řidičů provedeny s negativními výsledky.

Žádost policie

      V souvislosti s touto dopravní nehodou policisté žádají případné svědky události, kteří v uvedenou dobu místem projížděli, o poskytnutí informací nebo záznamů z kamery. Tím by mohli velmi napomoci řádnému objasnění nehody.
      Informace k uvedené dopravní nehodě prosím sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250, nebo prostřednictvím e-mailu: kt.di.evidence@pcr.cz.

Úvodní foto ilustrační, foto přibližného místa nehody Google maps

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.