Foto

Hledáme svědky nehody

Řidič přejel v Domažlicích na Husově třídě přímo před majitelem jeho psa a ujel

9. prosince 2019 09:34 , aktualizace 09:55

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

"Vážená redakce,
     prosíme o Vaši pomoc a zveřejnění článku. Můj tatínek je již starý pán a když šel do důchodu, pořídili jsme mu krásnou fenečku Australského silky teriéra. Okamžitě z toho byla obrovská, oboustranná láska, tatínek Olinku moc miloval a chodili spolu na dlouhé procházky. Olinka byla fantastická, moc hodná a zamilovaly se do ní všechna vnoučata.
     Bohužel v úterý 19. listopadu těsně po poledni přecházel můj tatínek na zelenou přechod pro chodce v Domažlicích, těsně před ním projelo auto a fenečku srazilo.
     Byla to nehoda, chápu, že se to může stát, ale nikdy nepochopím, že ten člověk nezastavil, nenabídl pomoc a z místa sprostě ujel.
     Nehodu šetří policie a po řidiči pátrají, prosím tedy, pokud jste tu nehodu viděli, ozvěte se policii.

                                                              Díky moc Karel"

     Policie nám k této nehodě uvedla, že k dopravní nehodě došlo dne 19. listopadu ve 12:10 hodin v Domažlicích v Husově třída pravděpodobně tak, že neznámý řidič s neznámým vozidlem červené barvy při odbočování ze silnice I. třídy č. 22 na místní komunikaci ve směru jízdy na náměstí Míru srazil na přechodu pro chodce fenu teriéra a poté z místa dopravní nehody odjel.
     Neznámý řidič na místě nezastavil a neposkytl údaje o vozidle ani o své osobě. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.