Foto Video

Přepadení dvou dívek u Boleváku

Policisté se případem v tuto chvíli intenzivně zabývají

neděle 7. srpna 19:47 , aktualizace 20:38

Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek kolem jedenácté hodiny byly v Plzni v ulici U Velkého rybníka přepadeny dvě mladistvé dívky. Dle prvotních informacích měli být útočníci dva mladíci, kteří na dívky vytáhli pistoli, požadovali vydání telefonu a vyhrožovali jim, že je zastřelí, pokud by chtěli volat policii. Poté z místa oba útočníci uprchli.


     Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek Policie ČR i Městské policie a po podezřelých začali policisté okamžitě pátrat.
     Oba pachatelé mezitím utekli až do Pstruhové ulice, kde se chtěli ukrýt v otevřené garáži. Jenže během toho je tam překvapil majitel, kterému mladíci tvrdili, že se tam potřebují schovat, protože je prý někdo pronásleduje. 

     Chvíli poté oba podezřelé zadržela jedna z hlídek městské policie a v garáži, kde se mladíci pokusili ukrýt, následně policisté nalezli pistoli, kterou tam podezřelí schovali a zjistili, že se jedná o airsoftovou zbraň.

     Mluvčí policie nám případ potvrdila a uvedla, že policisté se událostí v tuto chvíli intenzivně zabývají. My samozřejmě budeme případ dál sledovat a informovat.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.