Foto

Loupež na poště, ozbrojený pachatel unikl

Dnes v podvečer došlo k loupeži nedaleko Plzně, popis pachatele zde

16. října 2018 19:30 , aktualizace středa 17. října 10:39

Loupež Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

AKTUALIZACE:

Sériový lupič zaútočil na další poštu

Sériový lupič zaútočil na další poštu

17. 10. 2018, 09:56, aktualizace 17. 10. 2018, 10:09

V pondělí přepadl poštu v Líšťanech, včera ve Štáhlavech

     Dnes v podvečer došlo k loupežnému přepadení pošty ve Štáhlavech, obci nedaleko Plzně. Do budovy pošty dnes před pátou hodinou odpoledne vtrhl muž ozbrojený pistolí a po pracovnici žádal vydání hotovosti. Žena v obavě o svůj život muži peníze vydala a ten pak z místa uprchl. 

     Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie, policisté jednak zajistili místo a pak začali v okolí po pachateli pátrat. Nasazen byl i psovod se psem. Po uniformovaných policistech k poště dorazili i jejich kolegové z kriminálky, samozřejmě včetně technika, který začal na místě zajišťovat stopy.

     V současné době pachatel, kterému v případě odsouzení hrozí až deset let vězení, stále uniká. Policisté žádají všechny svědky, kteří k tomuto případu mají jakékoli informace nebo si všimli podezřelé osoby. aby se přihlásili na jakémkoli oddělení policie nebo zavolali na linku 158.
     Řidiči, kteří tímto místem kolem páté hodiny projížděli a mají palubní autokameru, mohli přicházejícího či později utíkajícího pachatele natočit.

Popis 

     Útočník byl sám, jde o štíhlého muže ve věku asi třicet let a vysokého asi 175 centimetrů. Muž byl oblečen do modrých kalhot, černé mikiny s kapucí, kterou měl přetaženou přes hlavu a na nohou měl černé boty. Pozor, muž je ozbrojen.   


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.