Na Slovanech u bazénu došlo k přepadení

Pachatel na svou oběť zaútočil zezadu a rozbil jí hlavu

11. září 2020 13:07 , aktualizace 13:07

Alkohol Loupež

Partner článku – Alfa Tactical

     Loupež, ke které došlo v noci z neděle na pondělí na Slovanech, nyní šetří kriminalisté.
     Muže, vracejícího se z večerního popíjení, si u Bazénu Slovany na Koterovské třídě v Plzni vyhlédl zatím neznámý pachatel. Ten využil mužovy alkoholem snížené pozornosti, zezadu se k němu přiblížil a úderem do hlavy tupým předmětem ho srazil k zemi. Poté bezvládně ležícímu muži sebral batoh, který prohledal a podle tiskové mluvčí policie z něj odcizil peněženku s doklady a platební kartou.
     Zatímco zloděj z místa utíkal, napadený muž se probral a vydal se najít pomoc. S krvácející ránou na hlavě se nakonec dopotácel na Francouzskou třídu, kde požádal o pomoc v Poliklinice Slovany. Zde mu poskytli první pomoc a přivolali na místo policisty. Bohužel, vlivem alkoholu a úderu do hlavy si toho muž příliš nepamatuje a policii byl schopen popsat pouze, že ho přepadl muž kolem třiceti let věku, oblečený v mikině s kapucí.
     "Po pachateli útoku na muže narozeného v roce 1971 intenzivně pátráme, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu loupež," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že případ si převzali plzeňští kriminalisté.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.