Foto

Stařenku přepadli a oloupili u Plazy v pravé poledne

Lidský odpad se nerozpakoval srazit starou ženu, táhnout jí po zemi a vyrvat jí kabelku

středa 10. července 14:08 , aktualizace 15:20

Loupež

Partner článku – Alfa Tactical

     Bolestnou zkušenost a možná i trvalý strach z cizích lidí si již asi navždy ponese seniorka jen proto, že si dovolila v pravé poledne zajít do centra Plzně posedět do cukrárny do Plazy. Více než osmdesát let stará babička se pak z cukrárny vydala na procházku do parku za nákupní centrum. Stará paní však nemohla vědět, že tento park mají v oblibě narkomané, bezdomovci či party nepřizpůsobivých občanů a zřejmě jeden z nich si ji vybere jako snadný cíl.
     Podle informací z místa se seniorka procházela nedaleko amfiteátru, když k ní zezadu přiběhl neznámý muž v šedé mikině a pokusil se jí z ramene servat kabelku. Žena se sice pokoušela kabelku udržet, ale zloděj na její věk ani zdraví nebral ohledy, drobnou stařenku strhl k zemi, po které jí dokonce kus cesty táhl, přičemž žena utrpěla několik odřenin. Nakonec muž kabelku se čtyřmi tisící korunami a mobilním telefonem stařence z ruky vyrval a s lupem tato lidská hyena utekla směrem do Jízdecké ulice. 
     Na místo okamžitě přijeli policisté včetně psovoda a začali po pachateli v okolí intenzivně pátrat.
     Mluvčí policistů již uvedla, že oznámení o případu násilného charakteru přijali, ale protože šetření je v samém počátku, nemohou zatím podat více informací. Potvrdila nám ale, že po pachateli intenzivně pátrají.

     Jedná se tak za pouhých šest hodin již o druhého pachatele trestné činnosti v souvislosti s nákupním centrem Plaza, po kterém policie pátrá.

Pro telefon do Plazy vyrazil s bourací palicí

Pro telefon do Plazy vyrazil s bourací palicí

10. 07. 2019, 11:22, aktualizace 10. 07. 2019, 12:40

Značně agresivní maskovaný pachatel se pokusil vykrást automat a napadl i ostrahu 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.