Foto

Převrácené auto i sražení chodci na přechodu

Tři vážné dopravní nehody v neděli dopoledne

7. října 2018 13:17 , aktualizace 13:57

Nehody

Partner článku – Optika BORY

     Nejprve došlo dnes před desátou v Čižické ve Štěnovicích ke srážce dvou vozů. Nehoda bohužel byla se zraněním osob a na místě vedle záchranné služby zasahovali i hasiči.

     Po desáté dopoledne došlo ke střetu dvou aut v Sušici v ulici T. G. Masaryka. Řidič vozu Škoda Fabia narozený v roce 1992 dle všeho nedal přednost vozu Dacia Logan, který jel po hlavní komunikaci a došlo ke střetu, jehož výsledkem je zranění celkem tří lidí.

    Následovalo auto v příkopu u Dobřan, kde mladý řidič nezvládl řízení. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

    V poledne na Skvrňanské třídě v Plzni jelo ve směru do centra osobní vozidlo Škoda Octavia řízené mužem narozeným v roce 1993 a na přechodu pro chodce smetlo muže a ženu, kteří se snažili údajně doběhnout tramvaj. Dle jedné z vyšetřovacích verzí oba chodci, rusky hovořící cizinci, na přechod vběhli již na červenou, přímo před vozidlo jedoucí na zelenou. 
     Oba chodci utrpěli zranění, hůř by na tom dle svědka měla být žena narozená v roce 1980, které mimo jiné utrpěla i zlomeninu nohy, muž narozený v roce 1979 dopadl lépe.
     Dle mluvčí policie byl test na přítomnost alkoholu i drog u řidiče negativní a nyní se budou vyhodnocovat kamerové záznamy. 

FOTO: KP+ZZS

Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.