Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Velká "šprcková" krádež je objasněna

Všem čtenářům děkujeme za poznatky i za sdílení článku

27. srpna 2022 07:57 , aktualizace 07:57

Krádež Pátrání

Aktualizace:

     Podezřelou ženu poznalo několik lidí, kteří své poznatky předali buď nám nebo přímo policii. Zároveň se podezřelá souběžně s tím také sama přihlásila na obvodním oddělení Plzeň Slovany. Pátrání je tedy ukončeno.
     Všem čtenářům děkujeme za poznatky i za sdílení článku.

Původní článek:

     Policisté se zabývají případem krádeže, ke které došlo v sobotu 20. srpna po půl čtvrté odpoledne v drogerii DM v Plzni v Galerii Slovany. Dosud neznámá pachatelka zde na prodejní ploše z regálu sebrala 102 krabiček prezervativů různých modelů a velikostí balení, tužku na obočí a umělé řasy, které ukryla do kabelky a z prodejny odešla, aniž by za uvedené zboží zaplatila, čímž měla způsobit celkovou hmotnou škodu za přibližně 20 500 korun.

      Policisté se případem zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá žena. Dále je na kamerovém záznamu zachycen i muž, který ji doprovázel.

      Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 

Foto PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.