Foto

Cesta na silvestrovskou oslavu se mladíkům nevydařila

Záchranáři museli do nemocnice transportovat dva zraněné

31. prosince 2020 15:36 , aktualizace 16:09

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo v Kralovické ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které vozidlo Peugeot jedoucí směrem do Žlutické ulice narazilo do u okraje vozovky odstaveného vozu Volkswagen Sharan. Náraz byl tak silný, že Volkswagen odhodil několik metrů a v Peugeotu utrpěli zranění dva mladí spolujezdci. Jednalo se o zranění především horní poloviny těl, přičemž jeden z mladíků utrpěl i hlubokou tržnou ránu na čele. Velký podíl na zraněních měl i fakt, že mladíci nebyli ve voze připoutáni. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a poskytli předlékařskou první pomoc oběma zraněným. Ty si následně převzali do péče záchranáři. "Dva muže narozené v roce 2000 jsme transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů s tím, že naštěstí ani jeden není v ohrožení života.
     Řidič narozený v roce 2001, který vezl kamarády na oslavu silvestra na chatu, na místě uvedl, že si stojícího auta vůbec nevšiml, protože ho prý oslnilo slunce.
     Policisté u řidiče vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou a dopravní nehodu dále šetří. Nepojízdný vrak Peugeotu ze silnice odstranili hasiči, místo je již průjezdné.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!