Foto

Při odbočování vjel do cesty motorce

Při střetu motocyklu s autem byli zraněni tři lidé, na místo musel i vrtulník LZS

pátek 21. srpna 18:33 , aktualizace 18:33

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes kolem půl jedenácté dopoledne došlo u Horažďovic Předměstí k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl s osobním vozem.
     "Řidič narozený v roce 1991 z Horažďovicka s vozidlem značky Škoda Octavia s připojeným přívěsným vozíkem jel ve směru od Horažďovic, odbočoval vlevo a nedal přednost protijedoucímu motocyklu a došlo ke střetu," popsala průběh nehody tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a zlikvidovali únik provozních kapalin. Také zajistili místo pro přistání LZS.
     "ZZS z místa transportovala letecky muže narozeného v roce 1976 na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň s těžkým zraněním, ale při vědomí. Další zraněné, muže narozeného v roce 1991 a osobu mladší osmnácti let, transportovala pozemní posádka do Strakonické nemocnice se středně těžkým zraněním," uvedli záchranáři.
     U řidiče vozidla byla dechová zkouška s negativním výsledkem, u motocyklisty byl nařízen odběr krve.
     Policisté odkláněli nákladní dopravu v obou směrech a pro osobní vozidla jedním směrem. Po poledni byla komunikace zprovozněna i pro ostatní vozidla.
     Policisté dopravní nehodu dále šetří.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!