Foto Video

Při střetu dvou vozů zemřela žena a bylo zraněno dítě

Jeden z účastníků nehody je policista, případ si proto převzal GIBS

14. května 2018 13:24 , aktualizace sobota 19. května 14:40

Nehody Smrt Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     K vážné dopravní nehodě došlo dnes před jedenáctou hodinou dopoledne na silnici 183 u obce Lhůta ve směru na Šťáhlavy, kde se čelně střetly osobní vozy Škoda Fabia a Nissan Qashqai.
     Na místo vyrážely všechny záchranné složky. Při nehodě utrpěla zranění asi dvaatřicetiletá žena v jednom z vozů. Ve druhém cestovali asi třicetiletý muž a asi rok a půl staré dítě, které také utrpělo zranění. 
     "Žena bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Malé dítě bylo transportováno na chirurgickou ambulanci v Rokycanech, muž byl po vyšetření ponechán na místě," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.
     Na místo byl povolán koroner, příčina a průběh nehody je v šetření.

     Obyvatelé domu, v jehož blízkosti k tragické nehodě došlo, nám sdělili, že k takovéto nehodě zde dojít muselo. Na této silnici prý jezdí lidé vysokou rychlostí, nerespektují předepsanou rychlost ani plnou čáru a mezi zatáčkami často předjíždí. Obyvatelé tu při zajíždění i vyjíždění z domu mají vysloveně strach.

     Vzhledem k tomu, že podle předběžného šetření zřejmě zavinil nehodu policista jedoucí zde v jednom z vozů ve svém volnu, případ si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Foto: KP a ZZS
Mapka: Google

   K nehodě dokonce se dvěma úmrtími došlo včera u Přeštic.

Vážná dopravní nehoda, dva mrtví a dva zranění

Vážná dopravní nehoda, dva mrtví a dva zranění

13. 05. 2018, 11:31, aktualizace 19. 05. 2018, 14:42

U střetu dvou vozů zasahují všechny záchranné složky


   


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.