Foto

Při střetu vozů byli zraněni dva lidé

Jedno z aut zůstalo po nehodě převrácené v příkopu

pondělí 19. září 21:44 , aktualizace úterý 20. září 08:01

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Včera před půl čtvrtou odpoledne došlo mezi Dobřany a Valchou u lesoparku Martinská stěna k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy a jeden z nich byl potéodražen do silničního příkopu, kde zůstal převrácený na boku.

     Z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Jako první se na místo dostali společně s policisty dobřanští dobrovolní hasiči, kteří oběma zraněným poskytli předlékařskou první pomoc. Zároveň hasiči zajistili místo nehody i protipožární opatření a po dobu zásahu v úseku řídili provoz. Oba zraněné si poté do péče převzali záchranáři, kteří je po ošetření transportovali do nemocnice.

     "V zatáčce zde došlo ke střetu dvou protijedoucích vozidel, Škody Octavia řízené mužem narozeným v roce 2001 a Seatu řízeného ženou narozenou v roce 1989," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u obou účastníků nehody vyloučeno dechovými zkouškami a okolnostmi střetu se policisté dále zabývají.

Foto Hasiči

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.