Foto

Při střetu vozů byli zraněni rodiče i děti

Záchranáři do nemocnice transportovali čtyři zraněné

4. února 2021 12:32

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K dopravní nehodě došlo včera těsně po druhé hodině odpoledne  na křižovatce silnic mezi Horšovským Týnem, Velkým Malahovem, Pocinovicemi a Semněvicemi.
     "Čtyřiatřicetiletá řidička vozu Citroen Berlingo jedoucí z vedlejší komunikace ve směru od obce Pocinovice směrem na Semněvice na křižovatce nedala přednost osobnímu vozidlu Ford Fiesta, které řídil pětatřicetiletý muž jedoucí po hlavní pozemní komunikaci ve směru od obce Horšovský Týn směrem na obec Velký Malahov," popsala tisková mluvčí policie s tím, že ve vozidle Citroen byla jako spolujezdkyně na zadním sedadle v dětské autosedačce sedmiletá dívka a ve vozidle Ford byl jako spolujezdec na předním sedadle patnáctiletý hoch. Ford byl po střetu odmrštěn mimo silnici, kde havaroval v příkopu. 
     Zranění utrpěli všichni čtyři účastníci nehody a na místo proto vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali zraněné. "Z místa nehody jsme transportovali ženu narozenou v roce 1986 a dívku s lehčím zraněním do Domažlické nemocnice. Ve druhém voze byli dva lehce zranění, muž narozený v roce 1985 a chlapec, které posádka transportovala do Stodské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Alkohol u obou účastníků dopravní nehody byl vyloučen dechovou zkouškou a policie se případem dále zabývá.


 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!