Foto

Při střetu vozů byly zraněny řidičky i jejich děti

Nehoda uzavřela silnici z Letkova na Starý Plzenec

úterý 25. srpna 15:31 , aktualizace 17:17

Doprava Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Ke střetu dvou osobních vozů došlo dnes před třetí hodinou odpoledne na silnici z Letkova na Starý Plzenec v úrovni letiště. Po nehodě jeden z vozů skončil částečně mimo silnici v příkopu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a silnice byla uzavřena.
     Podle informací z místa přejel osobní vůz Škoda do protisměru, kde se střetl s vozem Honda, který se po nárazu roztočil. Podle svědků v obou vozech cestovaly řidičky s malými syny, chlapci ve věku asi jeden rok, které si do péče převzali záchranáři a jednoho z nich transportovali do nemocnice. Druhého chlapečka si po vyšetření převzal otec, který na místo přispěchal. Do nemocnice byly transportovány i obě řidičky.

     Silnice zatím zůstává uzavřena, policie na místě šetří veškeré okolnosti nehody.

AKTUALIZACE:

     "Řidička Škody Octavia narozená v roce 1983 ze zatím nezjištěného důvodu přejela do protisměru, kde se její vůz čelně střetl s vozem Toyota, řízeným ženou narozenou v roce 1996. Provedené dechové zkoušky u obou řidiček vyloučily požití alkoholu," doplnila tisková mluvčí policie.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.