Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při ujíždění policii naboural do sloupu

Mladý řidič po nehodě nadýchal přes jedno promile alkoholu

31. května 2022 14:29 , aktualizace 14:31

Alkohol Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu 28. května kolem sedmé hodině ráno chtěli policisté v Němejcově ulici v Plzni zastavit a zkontrolovat řidiče vozidla značky Mazda.
     Ten ale místo zastavení zrychlil, začal policistům ujíždět a na výzvy k zastavení pomocí výstražného a zvukového zařízení s červeným nápisem STOP nereagoval. Jeho snaha utéct ale netrvala dlouho, v mírné pravotočivé zatáčce na křižovatce Němejcovy a Zámečnické ulice totiž nezvládl řízení, dostal smyk a vyjel mimo komunikaci, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení.
      "Policisté dvacetiletého řidiče ihned omezili na osobní svobodě a vyzvali, aby se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. Ta ukázala policistům pozitivní výsledek 1,15 promile alkoholu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že muž se na výzvu podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu.
       Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob. Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz a nehodou se dále zabývají. 

Foto PČR

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.