Foto

V noci došlo k velmi vážné nehodě

Ženu museli hasiči z vozidla vyprostit a vrtulník ji pak transpotoval do nemocnice

středa 18. září 11:37 , aktualizace 11:39

     V noci na dnešek došlo asi tři kilometry za obcí Přimda ve směru na Rozvadov k velmi vážné dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno zřejmě vážné zranění jedné ženy, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS.
      Bohužel na místě se ukázalo, že informace o vážně zraněné ženě byly pravdivé a žena byla ještě k tomu ve vozidle i zaklíněná.
     Hasiči museli ženu z vozu vyprostit a následně jí předali do péče záchranářů, kteří jí transportovali letecky do nemocnice.
     "Ženu narozenou v roce 1982 jsme transportovali cestou LZS s těžkým zraněním, nicméně při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
      "Ve směru od Přimdy na Rozvadov jela s osobním vozidlem značky Škoda Fabia 37letá žena. Z dosavadního šetření vyplývá, že v levotočivé zatáčce vyjela s vozidlem plynule na pravou krajnici a následně do silničního příkopu, kde přední částí auta narazila do kmene stromu. S ohledem na povahu zranění nebyla provedena dechová zkouška, ale odběr krve. Nehodou se policisté i nadále zabývají," popsala průběh nehody mluvčí policie.