Aktuálně

Pro dalšího sraženého chodce letí vrtulník

Chodce srazilo vozidlo policie, nehodu tak přebírá GIBS

čtvrtek 4. ledna 18:36, aktualizace pátek 5. ledna 11:21

Partner článku – Prestol Holding

     Necelou hodinu potom, co v Plzni srazilo vozidlo dítě, které přebíhalo na červenou, došlo k dalšímu střetu vozidla s chodcem, bohužel daleko vážnější.
     K této nehodě došlo v půl šesté odpoledne v Tachově na třídě T.G.Masaryka nedaleko autobusového nádraží a střetla se zde dodávka Policie ČR s chodcem.
     Chodec narozený v roce 1968 je ve vážném stavu, dle informací z místa byl v bezvědomí a na místo tak letěl vrtulník LZS, který muže transportoval na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň s vážným zraněním hlavy.
     Zatím nemáme informace kdo nehodu zavinil, protože případ od policistů okamžitě převzal GIBS a na místo teprve míří jejich výjezd.

AKTUALIZACE 5.1. 11,20 h:
     "Dne 4. 1. 2018 jsme byli krátce před 18. hodinou informováni o dopravní nehodě v Tachově. Podle našich informací došlo k dopravní nehodě mezi služebním vozidlem Policie ČR, které řídil policista ve službě, a chodcem. Chodec utrpěl při dopravní nehodě vážné zranění a byl přepraven do nemocnice v Plzni.
     Vzhledem k povaze skutku si příslušníci Generální inspekce bezpečnostních sborů případ převzali k dalšímu šetření. V současné době připravujeme zahájení úkonů trestního řízení vůči příslušníkovi Policie ČR, který řídil služební vozidlo v době dopravní nehody,"
uvedl nám dnes mluvčí GIBS

Foto: Ilustrační

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost