Aktuálně Foto Video

Nemocný Vašík je v ohrožení života

Majitelé nabízejí za nalezení psího kamaráda padesát tisíc

čtvrtek 10. ledna 22:59 , aktualizace 23:21

Pátrání Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych


     V sobotu 5. ledna jsme informovali o případu dvouletého francouzského buldočka slyšícího na jméno Vašík, který se den předtím ztratil ze zahrady z ulice Prostřední v obci Zruč - Senec.
     Vašík je fawn (zlaté) barvy s černou maskou, malého vzrůstu a má "vějířek" v srsti na lopatce. Když se ztratil, měl červený obojek a pes je i čipovaný (číslo čipu: 900096000093958). Psík je hodně společenský a vyhledává lidskou společnost.
     Vašík byl se svou rodinou ve Zruči na návštěvě a je možné, že z pozemku podlezl pod vraty a vydal se na procházku, při které se ztratil. Majitelé ale mají strach i z možnosti, že ho někdo ukradl záměrně kvůli prodeji nebo množení.
     Po Vašíkovi pátralo asi 250 lidí i se psy, ale nikdo ho ani nezahlédl. Zoufalí majitelé pátrají i na sociálních sítích a v útulcích.
     Majitelé jsou ze ztráty Vašíka nešťastní, o jednoho buldočka totiž nedávno přišli kvůli zdravotním komplikacím. Nemocí trpí bohužel i Vašík, který je pro majitele členem rodiny. O to větší o něj majitelé mají strach. Vašíkovi totiž bez léků hrozí smrt. Za jeho nalezení proto majitelé vypsali odměnu ve výši 50 tisíc korun.
     Rodina stále doufá, že se Vašík najde a prosí: "Pokud o Vašíkovi něco víte, volejte prosím na čísla 608 888 100 a 603 719 290 nebo pište na email barbora.haberova@email.cz."


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.