Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Prosím pomozte, otci ukradli auto

Aktualizujeme pátrání - díky Vám je auto nalezeno

úterý 18. února 12:49 , aktualizace středa 19. února 15:28

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Poděkování hlavně Vám, tisícům lidí, kteří naše články čtete:

"Dobrý večer, 
     chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši pomoc s hledáním našeho auta. Auto už se našlo v pořádku díky pozornému čtenáři a tímto mu velice děkujeme za jeho postřeh a samozřejmě mu poděkujeme i osobně. 
     Děkujeme mnohokrát i Vaší redakci za ochotu sdílet naše trable a za super přístup. Také moc děkujeme Policii České Republiky, především oddělení ve Švihově a Dobřanech, za jejich rychlé a pohotové jednání.
                                                    S pozdravem Míra"

Policie ČR

     "Oznámení o odcizení vozidla značky Nissan Navara přijali policisté na obvodním oddělení ve Švihově. V nočních hodinách z  pondělí 17. na 18. února tohoto roku neznámý pachatel v obci Vřeskovice vnikl do neuzamčeného vozidla, které bylo zaparkováno u rodinného domu. Uvnitř vozidla měl poškozený dalekohled a různé doklady.
     Policisté vyhlásili pátrání po uvedeném vozidle. Na žádost člena rodiny poškozeného bylo pátrání zveřejněno i na internetovém zpravodajství v Plzni, na jehož základě všímavý občan podal poznatek a vozidlo bylo nalezeno ve večerních hodinách 18. února v obci Vstiš u Dobřan,"
 uvedla dnes mluvčí policie.

     Náš včerejší článek sdílelo více než čtyři a půl tisíce lidí, čímž se dostal k více než padesáti tisícům čtenářů. Nelze se tedy divit, že za pár hodin si vozu všiml bývalý drážní hasič Jirka B., který okamžitě informoval policii. Naše redakce se připojuje k poděkování nejen Jirkovi, ale i všem, kteří sdílením článku pomohli okradenému muži jeho auto vrátit.

Původní článek

Dobrý den,
     prosím o Vaši pomoc, v úterý 18. února 
někdy nad ránem byl ve Vřeskovicích, obci mezi Přešticemi a Švihovem, ukraden Nissan Navara D40 2.5 dci rz .P. ... Auto patřilo mému otci a krádež vozu je samozřejmě nahlášena na policii.
     Vůz měl na zadních lemech rezavá místa a právě byl sundaný hardtop.
     Moc prosím Vaše čtenáře o pomoc, kdyby vozidlo někde zahlédli.

                                                      Děkuji moc za pomoc Míra

     Policisté nám krádež vozidla potvrdili a žádají veřejnost o poskytnutí případných informací, které by mohli vést k nalezení vozu či zadržení pachatele.


 

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.